Masáže Čápová
phone +420 724 645 084email cap_martina@seznam.cz
facebooktwitterinstagram

Služby > Kraniosakrální terapie pro dospělé i děti

kraniosakralni-terapie-pro-dospele-i-deti

Kraniosakrální terapie je jemná neinvazivní technika a přitom hluboká forma léčení, která napomáhá přirozené kapacitě těla při samoléčbě. Při typické terapii klient leží oblečený na lehátku, terapeut lehce přikládá ruce na jeho tělo a naladí se na kraniosakrální rytmus , práce terapeuta je zaměřena na fyzické i psychické bolesti, akutní a chronické onemocnění, emoční i psychickou nerovnováhu nebo jednoduše pomáhá navodit pohodu, zdraví a vitalitu.

Kraniosakrální terapie, vychází z poznání, že každému fyzickému projevu nemoci předchází dlouhodobá disharmonie na jemnohmotné úrovni a že mezi pánví a lebkou existuje významná souvislost, která se projevuje v páteřním kanálu, který tvoří spojení mezi kostí křížovou a lebkou. Zde pulzuje mozkomíšní mok, který omývá, vyživuje , detoxikuje a chrání jako tekutina náš mozek a míchu a je kraniosakrálním systémem pumpován frekvencí 6-10 krát za minutu. Jemná vibrace, která přitom vzniká se šíří do celého těla.

Techniky kraniosakrální terapie jsou zaměřeny na nejvyšší možnou harmonizaci pulzující energie a tím na aktivaci vlastních samoléčebných schopností těla a její stimulaci.

Jedním z pilířů kraniosakrální terapie je využití vzájemné propojenosti částí těla s orgány, energetickými centry, emocemi, mentální i duchovní rovinou.


Kraniosakrální terapie se osvědčuje zejména při:
 
Přijďte si vyzkoušet tuto překrásnou terapii, která pro Vás bude hlubokým prožitkem a zároveň přinese výsledky .
 
Neprovádí se: