Masáže Čápová
phone +420 724 645 084email cap_martina@seznam.cz
facebooktwitterinstagram

Služby > Masáž proti celulitidě s ozónovým zábalem

masaz-proti-celulitide-s-ozonovym-zabalem

Masáž proti celulitidě a formování postavy je jednou z nejžádanějších odborných masáží. Kombinuje speciální ruční tlakovou masáž a ozónový zábal. Masážními hmaty a ozónem se uvolní tukové buňky, zlepší se podkožní metabolismus, krevní oběh a urychlí se odtok toxických látek z těla.
 
Tato metoda má výborné výsledky nejen v samotném vyhlazení celulitidy, ale také ve formování postavy, ve zlepšení kvality pokožky, v povzbuzení lymfatického systému a v odstranění únavy nohou.
 
Celulitida je vlastně chytré ochranné opatření. Pokud je v našem těle příliš mnoho toxinů, které by mohly kolovat v organismu a poškozovat jej, tělo je přemění na tuk. Podkožní tukové buňky se pak spojují do větších celků, které tlačí proti pokožce, zhoršují její prokrvení a poškozují vazivo. Buňky tak sílí, tuhnou a vzniká celulitida.
 
Vznik celulitidy podporuje:
 
K odstranění celulitidy přispívá:
 
Kontraindikace:
 
Tato masáž povzbuzuje krevní a lymfatický oběh, zlepšuje svalový tonus a vyhlazuje kůži. Mechanickým působením na tukové vrstvy v rizikových partiích se rozrušují tukové buňky a dochází k rychlejšímu vstřebání tuků. Po masáži následuje ozónový zábal, který pozitivně působí na krevní oběh, a tím napomáhá tělu zbavit se odpadních látek a zeštíhluje ošetřované partie. Ozón má výrazné stimulační účinky na každou buňku. Nejvíc pomáhá při odstranění celulitidy a její prevenci, při vyhlazení strií a vypínání kůže.
 
Doporučuje se absolvovat celou kůru ( 10 ošetření) 2x týdně a poté chodit na udržovací masáže cca jedenkrát za 3-4 týdny. Každá žena reaguje jinak, proto je důležitý individuální přístup.
 
Masáž trvá 90 minut ( 60 min masáž + 30 min ozónový zábal)
 
Není vhodné chodit na masáž proti celulitidě těsně před, případně v době Vaší menstruace. Výsledky by nebyly uspokojivé. Trpíte-li křečovými žílami, cévním onemocněním, nebo berete léky na ředění krve, není tato procedura pro Vás vhodná, v případě potřeby využijte raději lymfatických masáží.